ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΗ ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ ΑΝΤΛΙΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ 800W ΙΝΟΧ IPX8 TOTAL TWP680012
Υποβρύχια αντλία πηγαδιού από τον κατασκευαστή Total, χρησιμοποιείται για άντληση καθαρού νερού από δεξαμενές, πλημμυρισμένα υπόγεια ή για άντληση όμβριων υδάτων που δεν περιέχουν σωματίδια. Διαθέτει κινητήρα με ιπποδύναμη 1.1hp και ισχύ 800W.
Ποσότητα
Τελευταία προϊόντα σε απόθεμα
Τύπος Πηγαδιού
Τροφοδοσία Ρεύματος
Τάση Μονοφασική
Ιπποδύναμη 1,1 hp
Ισχύς 825 W
Μήκος Kαλωδίου 10 m
Λειτουργίες
με Κοπτήρες Όχι
Φλοτέρ Ναι
Στόμιο Εξαγωγής 1"