-led-e14-230v
LED ΛΑΜΠΑ ΚΕΡΑΚΙ Ε14...Κεράκι C37 Led Ε14 7W 230V
Δέσμη 220°
Σώμα από Αλουμίνιο με Πλαστική...
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ ΚΟΥΖΙΝΑΣ...Πολύπριζο Κουζίνας Γωνιακό 4 Θέσεων Σούκο
16A 250V
Με Καλώδιο 1,5m 3x1.5mm
dimmer
ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ...Ρυθμιστής φωτισμού (Dimmer) χωνευτός 3 έως 1000 W, γενικής χρήσης. Ρύθμιση της έντασης με...
papoutsia-asfalias
ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ...Παπούτσια εργασίας I-ROBOX TOP S3 CI ESD SRC BASE.
- Με αδιάβροχο επεξεργασμένο δέρμα...
MASTER ΑΣΥΡΜΑΤΟ DIMMER RF CONTROLLER 250W LD-250W-RF
Ο LED Controller LD-250W-RF διαθέτει:
- Είσοδο (INPUT 12-24V DC) από τροφοδοτικό
- Έξοδο (OUTPUT 12-24V DC / 21A) για το ηλεκτρικό φορτίο