ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΛΙΘΙΟΥ 20V TOTAL TJRLI2001
AM 522 - 1620KHz
FM 87.5-108MHZ
ΕΙΣΟΔΟΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ 3,5mm
HXEIO 3W
BLUETOOTH 4
Ποσότητα
Δεν υπάρχουν αρκετά προϊόντα σε απόθεμα
AM 522 - 1620KHz
FM 87.5-108MHZ
ΕΙΣΟΔΟΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ 3,5mm
HXEIO 3W