TOTAL ΔΙΣΚΟΣ ΛΕΙΑΝΣΕΩΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥ Φ155 Χ6mm TAC2231151
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ 115mm X 6mm X 22,2mm
Ποσότητα
Άμεσα διαθέσιμο