TOTAL ΚΟΜΠΡΕΣΕΡΑΚΙ ΑΕΡΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΛΙΘΙΟΥ 20V TACLI2001
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ
ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΙΕΣΗ 11 bar
ΧΡΟΝΟΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 1 ΩΡΑ
ΒΑΡΟΣ 0,8Κg
Ποσότητα
Δεν υπάρχουν αρκετά προϊόντα σε απόθεμα
ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΙΕΣΗ 11 bar
ΧΡΟΝΟΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 1 ΩΡΑ