ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΕΞΑΕΡΙΣΤΗΡΑΣ ΜΑΥΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ 24VDC 0.23A 120X120X25mm SALZER PD122S-24
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
ΧΡΩΜΑ ΜΑΥΡΟ
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ 120Χ120Χ25mm
ΤΑΣΗ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ 24VDC 0.23A
Ποσότητα
Τελευταία προϊόντα σε απόθεμα
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΤΡΟ
ΧΡΩΜΑ ΜΑΥΡΟ
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ 120Χ120Χ25mm
ΤΑΣΗ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ 24VDC 0.23A